SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
190 000 €
(1 418 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
134 τ.μ.
Le Cours, Vinon-sur-Verdon

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα134 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L' Agence a sélectionné pour vous à Vinon sur verdon 83560 en Exclusivité cet appartement type5 de 134.56M2 au premier étage dans maison de village à ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Le Cours, Vinon-sur-Verdon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse Vinon-sur-Verdon - l'Adresse Manosque