SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
679 900 €
(7 906 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
86 τ.μ.
Quai Sud, Vallauris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Golfe-Juan seaside, Alpes-Maritimes 450m to the famous Marina and opposite the sandy beaches of Golfe-Juan, on a quiet road, yet just 1km to the town...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Quai Sud, Vallauris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home