SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 000 €
(2 010 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
99 τ.μ.
Boulevard Vauban, Valence

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A VOIR ! Situé en hyper centre, cet appartement bénéficie d'un emplacement idéal pour les amateurs de vie citadine, avec tout à proximité immédiate, ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 45ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Vauban, Valence
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse Valence - l'Adresse Valence