SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
215 000 €
(2 622 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Pont Marcel Cachin, Trappes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Issam TALBI vous propose: Dans un résidence calme, verdoyante et sécurisée de 2015 , laissez vous charmer par ce bel appartement de type ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Pont Marcel Cachin, Trappes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France