SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 750 000 €
(15 449 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
178 τ.μ.
Rue de la Source, Théoule-sur-Mer

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα178 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In a renowned and secure domain, luxurious flat of about 175m2 offering from all the rooms and the terrace a magnificent panoramic view on the sea, th...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 115ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Source, Théoule-sur-Mer
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Standing Realty