SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
158 000 €
(3 854 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Rue de Paris, Taverny

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Isabelle Coura vous propose: Situé à Taverny, à seulement 30 minutes de Paris, cet appartement de 2 pièces se trouve au 3ème étage d'une ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Paris, Taverny
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France