SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
630 000 €
(8 514 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Boulevard Washington, Suresnes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L'Adresse Immobilier vous présente en exclusivité ce superbe appartement de 74 m2, idéalement situé en plein coeur de Suresnes, à deux pas des commerc...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Washington, Suresnes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Préférence SAS - l'Adresse Suresnes - Centre