SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
290 000 €
(4 833 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
60 τ.μ.
Rue du Parc, Strasbourg

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

À Strasbourg, au sein d'un immeuble récent situé au 8 rue d'Urmatt, cet appartement de 3 pièces d'environ 60 m2 se situe au 4e étage avec ascenseur. I...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Parc, Strasbourg
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER