SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
213 000 €
(4 630 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Rue Gambetta, Sérignan

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Plongez dans le charme de cet élégant appartement de deux pièces, idéalement situé à Sérignan, à une courte distance de 300 mètres des plages ensoleil...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gambetta, Sérignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER