SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
65 400 €
(2 616 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
25 τ.μ.
Rue du Général Leclerc, Sens

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα25 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Cet appartement de type studio d'environ 25m2 se situe dans une résidence de 2007 nommée Les Portes de Sens. Le logement est à Sens proche du Parc de ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Général Leclerc, Sens
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

C L'immo