SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
134 375 €
(2 859 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Place d'Armes, Sélestat

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Belle opportunité ! En exclusivité sur Sélestat, bel appartement F2 situé en rez-de-chaussée surélevé avec ascenseur.Il comprend une entrée avec placa...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Place d'Armes, Sélestat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Boltz Immobilier