SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
220 000 €
(2 245 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
98 τ.μ.
Place Maupassant, Saumur

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A43633GVC49 - This beautiful apartment is ideally situated in the centre of the historic town of Saumur. Set on the second floor of a characterful tuf...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Place Maupassant, Saumur
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier