SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
990 000 €
(8 182 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
121 τ.μ.
Impasse du Soleil, Saint-Raphaël

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα121 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Saint Raphael, Var New elegant development within walking distance to the beach, the harbour and the town centre. With just 7 apartments in total ove...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse du Soleil, Saint-Raphaël
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home