SUPA24
Μπαλκόνι; θέα, φυσικό φως
Ταράτσα; θέα
Σαλόνι
222 000 €
(6 529 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
34 τ.μ.
Rue Principale, Saint-Florent

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A vendre sur SAINT FLORENT, un APPARTEMENT T2 situé en rez-de-chaussée, comprenant une entrée, un séjour/kitchenette, une chambre, une salle de bains ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 64ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Principale, Saint-Florent
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tyrhenia Immobilier