SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
65 000 €
(1 226 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
53 τ.μ.
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

SAINT ETIENNE, Quartier Montaud, Dans une copropriété calme, avec une vue incroyable, venez visiter cet appartement de 3 pièces, situé au quatrième et...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 53ημέρες

Τοποθεσίες

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Henri Pardon Immobilier