SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
89 000 €
(1 127 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
79 τ.μ.
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé rue Pétrus Maussier au 1er étage d'un immeuble de 6 niveaux avec ascenseur, cet appartement de 79 m2 offre un agencement fonctionnel avec ses 4 ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 110ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Reference Building