SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 000 €
(1 490 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
100 τ.μ.
Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

***NOUVEAU PRIX A SAISIR*** JADORE IMMOBILIER vous propose : RARE APPARTEMENT de charme en hyper centre, proche de toutes les commodités à pied (école...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 68ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Jadore Immobilier