SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
210 500 €
(3 238 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
65 τ.μ.
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Pierre Menut vous propose: Situé proche des commerces, du marché central et à 1900m de la plage de la grande conche, cet appartement de 6...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 38ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France