SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
139 900 €
(2 186 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
64 τ.μ.
Rue Carnot, Roquemaure

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Kévin Vaïsse vous propose: Investissement locatif clé en main : appartement T3 moderne déjà loué à Roquemaure.Découvrez ce bel appartemen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 82ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Carnot, Roquemaure
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France