SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
216 000 €
(2 805 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
77 τ.μ.
Rue de Mars, Reims

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A VENDRE REIMS - PONSARDIN Au sein d'une copropriété sécurisée proche du centre, venez découvrir un appartement de type 4 en parfait état se compo...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 27ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Mars, Reims
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Dreux Immobilier - l'Adresse - Dreux Immobilier