SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
543 000 €
(6 962 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
78 τ.μ.
Rue de Verdun, Quiberon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Sébastien Besnault (07 68 99 34 16) vous propose : Appartement T4 - R+1Prix : À partir de 543 000 € TTCSurface : 78,71 m² environBalcon :...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 404ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Verdun, Quiberon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France