SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
316 500 €
(7 536 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Rue de Verdun, Quiberon

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situé au dernier étage d’une résidence au calme et bien entretenue, cet appartement lumineux vous séduira par ses volumes et son ensoleillement except...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Verdun, Quiberon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

L'hermine Immobilier