SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
159 000 €
(1 432 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
111 τ.μ.
Rocade Sud, Perpignan

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - David Giralt vous propose: Nouveauté Exclusivité Appartement Secteur Moulin à Vent Rambla de l'OccitanieUn magnifique appartement entière...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 95ημέρες
Ενημερώθηκε: 82ημέρες

Τοποθεσίες

Rocade Sud, Perpignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France