SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
138 000 €
(13 800 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
10 τ.μ.
Rue de Rivoli, Paris

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα10 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement de type studio dans le 2e arrondissement sur la commune de Paris. La construction date de 1900. Ce bien se situe au troisième niveau. Il e...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rivoli, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sylvain HARIVEL