SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
913 500 €
(12 514 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
73 τ.μ.
Boulevard Voltaire, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

DOLY is pleased to present this beautiful crosswise apartment of 70 m² Carrez, enhanced by a superb 11 m² balcony, located in the heart of the 11th ar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Voltaire, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DOLY