SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
296 000 €
(9 548 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
31 τ.μ.
Rue Albert Bayet, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L'agence immobilière L'Adresse vous propose en exclusivité ce charmant appartement refait à neuf dont l'isolation. Situé au dernier étage avec ascense...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Albert Bayet, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Novae - l'Adresse Paris 13 - Novae