SUPA24
1 050 000 €
(13 125 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
80 τ.μ.
Rue de Longchamp, Paris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Just steps from the Eiffel Tower, a very nice 80 m2 apartment in a charming co-ownership.Located on the 2nd floor of an elegant co-ownership, this bri...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Longchamp, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

J.G PRESTIGE