SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 930 000 €
(26 438 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
73 τ.μ.
Rue de l'Odéon, Paris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Odéon CrossroadsEXCLUSIVE - At the foot of the Théâtre de l'Odéon, on the 4th floor of a high-end building with a caretaker, a splendid 73 m2 Carrez a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de l'Odéon, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DAVOLI IMMOBILIER