SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
949 000 €
(15 306 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
62 τ.μ.
Allée Cavalière, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Au cœur d'une résidence recherchée de l'Esterel à Paris, ce bel appartement de 2 pièces de 62 m2 séduit immédiatement par sa luminosité, ses extérieur...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Allée Cavalière, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER