SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
340 000 €
(10 000 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
34 τ.μ.
Allée Cavalière, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Camille Dolfus vous propose: 2 PIÈCES 34m² EN ANGLE / BAIGNÉ DE LUMIÈRE / EXPOSITION SUD-OUEST / VUE DÉGAGÉE / IMMEUBLE ANCIEN / BON ÉTAT...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Allée Cavalière, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France