SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
15 000 000 €
(59 524 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
252 τ.μ.
Rue Cambacérès, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα252 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Faubourg Saint-Honoré district, near Avenue Matignon and the Élysée Palace, on the top floors (with direct elevator access to the apartment) of a secu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Cambacérès, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIÉTÉS PARISIENNES SOTHEBY'S INTERNATIONAL REALTY 8E FAUBOURG SAINT-HONORÉ