SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
180 000 €
(3 051 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Place d'Angliers, Ottange

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Abdesslam Bettouche vous propose: Appartement T3 de 60 m², situé au 2e étage d’une résidence de 4 étages, sans ascenseur, à Ottange, à se...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Place d'Angliers, Ottange
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France