Λίστα προσφορών
14
14
14
156 000 €
(3 250 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
48 τ.μ.
Rue Carnot, Noisy-le-Sec
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
48 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
iad France - Erwann Chatelle vous propose: Appartement 3 pièces loué – Forte rentabilité – Noisy-le-Sec centreIdéal investisseur, rentabilité brut de ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ξεχωριστή κουζίνα
Ξεχωριστή τουαλέτα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
F - Πολύ αντιοικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
4ημέρες
Ενημερώθηκε:
4ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rue Carnot, Noisy-le-Sec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.