SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
359 000 €
(4 918 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
73 τ.μ.
Rue Carnot, Noisy-le-Sec

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Sara Gordi vous propose: Noisy-le-Sec – Secteur recherché – appartement familial de 72,6 m² avec terrasseÀ Noisy-le-Sec, à la limite de R...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 42ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Carnot, Noisy-le-Sec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France