SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
138 000 €
(2 190 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Emilie Brondeau vous propose: Nîmes - 3 Pièces - Quartier Prisé de Serres Paradis/Justices VieillesDans ce quartier recherché de Nîmes, à...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France