SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι; θέα, πλακάκια, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
239 900 €
(3 581 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Rue Max Raphel, Nîmes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A vendre à Nîmes proche Jean Jaures : Beau P3 Terrasse+ Parking sécuriséDans une résidence neuve de standing, découvrez ce bel appartement T3 d’enviro...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 52ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Max Raphel, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Best Home