SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
155 000 €
(2 818 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
55 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Sophia Bedreddine vous propose: 3 pièces rénové – 55 m² – Vendu meublé – Au cOEur du centre-ville, dans une charmante maison en pierre di...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 82ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France