SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(2 528 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
89 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Bernadette Noel vous propose: Nîmes Est – Sur les collines, bel appartement P3 avec terrasse et jardinDans une résidence récente de 2015,...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΠάτωμαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 89ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France