SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
679 000 €
(8 181 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
83 τ.μ.
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

// Nice - Le Port // A proximité immédiate du Port de Nice, de la place du Pin, du Tramway et des commerces. En avant dernier étage avec ascenseur d'...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Maison Cino Real Estate