SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
221 000 €
(4 018 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
55 τ.μ.
Rue du Grand Pin, Nice

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

En plein centre de Nice, pour investisseur, quartier LIbération Parc Imperial, appartement à vendre loué ( occupé par un locataire respectueux depuis ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 488ημέρες
Ενημερώθηκε: 488ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Grand Pin, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Foximmo