Λίστα προσφορών
6
6
6
235 000 €
(3 507 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Avenue Rosa Bonheur, Nice
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
67 τ.μ.
μπάνια
Place de parking incluse.
Possibilité d'aménagement du toit terrasse à usage exclusif
Ce ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Ξεχωριστή τουαλέτα
Καμπίνα ντους
Μετά την ανακατασκευή
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Δ - Λιγότερο οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
495ημέρες
Ενημερώθηκε:
495ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenue Rosa Bonheur, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.