SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 875 000 €
(18 914 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
152 τ.μ.
Boulevard Stalingrad, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα152 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

At the top of a building overlooking the port of Nice, this exceptional 152 m² apartment has just completed its full renovation. Delivered turnkey in ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Stalingrad, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Standing Realty