SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
895 000 €
(9 133 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
98 τ.μ.
Rue Gabriel Fauré, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A deux pas du très prisé boulevard Victor Hugo, en plein cœur du centre-ville de Nice, découvrez ce superbe appartement 3 pièces aux prestations haut ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gabriel Fauré, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ORPI Lior