SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
309 000 €
(5 328 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Rue Gabriel Fauré, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Plongez dans le charme intemporel d'un appartement de caractère dans le quartier des fleurs, à deux pas du centre ville, dans un bel immeuble des anné...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gabriel Fauré, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER