SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
261 450 €
(5 563 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
47 τ.μ.
Rue Gabriel Fauré, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nice - Biscarra Un appartement lumineux au fort potentiel, idéalement situé en plein coeur de Nice ! Dans un immeuble ancien, découvrez ce 3 pièces...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gabriel Fauré, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Immobilia Jardillier - l'Adresse - Immobilia Jardillier