SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 000 €
(6 225 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
40 τ.μ.
Avenue de la Lanterne, Nice

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVITÉ - NICE OUEST : Dans petite copropriété bien entretenue : au dernier étage, vue dégagée, terrasse, soleil, clim et garage : ce sont les mot...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 78ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de la Lanterne, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Domi Nice Immobilier