Λίστα προσφορών
27
27
27
300 000 €
(5 357 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
56 τ.μ.
Avenue de la Lanterne, Nice
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
56 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
iad France - Aurore Stenger vous propose: NICE OUEST, SAINTE MARGUERITE '06200' - 2 PIÈCES - TERRASSE - CAVE - GARAGEAppartement 2 pièces de 56m² lumi...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
ανελκυστήρας
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Ξεχωριστή τουαλέτα
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Ασφάλεια
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Β - Πολύ οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
88ημέρες
Ενημερώθηκε:
25ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenue de la Lanterne, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.