SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
465 000 €
(5 962 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
78 τ.μ.
Rue Gabriel Fauré, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

NICE Fabron
Dans une résidence bien entretenue, proche de la mer et du carrefour Magnan ainsi que la ligne 2 du tram, découvrez ce bel appartement de ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΞεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέτα

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 127ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gabriel Fauré, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Helios Immobilier