SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
164 000 €
(2 828 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Rue Saint-Blaise, Nézel

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Cédric Barbier vous propose: Nézel, village entre Maule et Epône, avec gare ligne J et N.Magnifique triplex rénové avec 2 chambres, 1 par...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 86ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Saint-Blaise, Nézel
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France