SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
206 700 €
(3 334 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
62 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nous vous proposons, à proximité immédiate du quartier recherché de Doulon / La Colinière, ce bel appartement T3 de 63 m2 situé au 2ème étage d'une pe...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cercle Pays de Loire - Bretagne - l'Adresse Saint-Herblain